BPAS.CZ s.r.o. - tel.: 602 719 740 -

Eureko - kvalitní plastová krytina

hydroseal tekutá lepenka

Krytina imitace břidlice i šindele. Vyberte si, co pro Vaši střechu bude nejlepší. Břidlice CPS nebo BNC, nebo šindel DDS II.
Odolná krytina vůči přírodním vlivům.


Více na www.krytina-eureko.cz


SLEVA 20%

Akční ceny platí do: 30.6.2016
Všechny ceny jsou bez DPH

Plastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu. Veškeré plasty použité při výrobě ve firmě REGRA PLAST spol. s r.o. jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly autointeriérů, nárazníky, nábytkářské díly). Takovéto plasty, již jednou ošetřené pro venkovní použití se znovu při výrobě krytin zušlechťují barvivy, UV stabilizátory a plnivy, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let (viz. záruční list).Plastová krytina Eureko odolává UV záření a náhlým změnám i extrémních teplot, dešti, mrazu, silnému krupobití, mechům, lišejníkům, zásaditým látkám...


Vyrábí se dva typy krytiny EUREKO:
Břidlice z plastu (varianty CPS a BNC) a Šindel z plastu (DDS II)Výrobek Eureko CPS
(česká plastová šablona)


tato šablona vyniká jednoduchostí pokládky vycházející z montáže klasických vláknocementových krytin. Zajímavou novinkou je tzv. "vodní bariéra" proti vzlínání vody. Pro kvalitnější montáž je pak výrobek opatřen zcela novým dilatačním prvkem. Břidlicový povrch této maloformátové krytiny dodá Vašemu domu vyjímečný vzhled.

Výrobek Eureko BNC
(břidlice německý čtverec)


břidlice německý čtverec je převzatý prvek z SRN, na kterém však provedl český výrobce některé konstrukční změny týkající se upevňování či dilatace výrobku. Ryze český původ potom mají veškeré doplňky (hřebenáče, nároží, krajové šablony, systém vykládaného úžlabí).

Výrobek Eureko DDS
(Drdlíkův dřevěný šindel)


Šablona DDS je věrnou kopií klasického štípaného šindele ze dřeva. Je vhodný nejen k pokrývání střech rodinných domů, chat, chalup, ale také k obkladům stěn těchto objektů při jejich dodatečném zateplování, pokrývání a obklad různých zahradních doplňků, slunečníků, zhotovení soklových obkladů při dodatečném zateplování budov atd.
ztracené bednění

Eureko CPS

hmotnost (kg/m2): max. 6
počet kusů na m2: 19,75 - 21,6
min. sklon: 20°
barva: černá
12,16 Kč/ks
ztracené bednění

Eureko BNC

hmotnost (kg/m2): max. 6
počet kusů na m2: 20
min. sklon: 25°
barva: černá
12,40 Kč/ks
ztracené bednění

Eureko DDS

hmotnost (kg/m2): max. 8
počet kusů na m2: 20
min. sklon: 25°
barva: černá
17,36 Kč/ks
Sídlo společnosti:
BPAS.CZ s.r.o., Habřina 14, 503 03 Habřina
IČ: 28783328 DIČ: CZ28783328
Kontakty:
E-mail: info@bpas.cz
Mobil: +420 603 340 540 | +420 602 719 740
Web: www.bpas.cz
Kontaktovat nás můžete:
Po - Pá: 7:00 - 16:00
Webdesign and SEO | BPAS.CZ